Buď dříč, buď MO´WORKER!

Jsme dělníci Movemberu, jsme Mo’workeři! Začali jsme jako skupina Nüssli, která vtrhla s hrdými kníry do akce Movember v roce 2013. Pro dobrou věc se nám podařilo spojit dohromady spoustu lidí. Pro dobrou věc se nám především podařilo vybrat také docela slušnou částku.

Jenže to nám nestačí. Nestačí jenom vytáhnout peněženku a předat pár bankovek. Chceme víc a pracujeme na tom. MO´WORKER, dělník Movemberu je dříč, který pro dobrou věc neobětuje „jen“ peníze, ale také svůj čas, svoje nápady, svou práci.

Začali jsme u sebe. Už v roce 2014 jsme chtěli náš příspěvek k Movemberu povýšit nad prostý výběr peněz a kníraté tváře. To byla chvíle, kdy jsme uspořádali první Nüssli Movember party – na akci hráli čtyři kapely a reportáž z ní odvysílala dokonce i TV Nova. Zase jsme se o kousek posunuli. Opět jsme ale cítili, že to chce ještě něco navíc. To něco navíc je osobní přístup, přístup MO´WORKERA! A tato nová myšlenka nás od té doby provází.
V roce 2015 jsme zapracovali na další inovaci. Vyrobili jsme trička, Nüssli Movember party jsme překřtili na Rock fot Movember, kde se objevila řada skvělých kapel. Opět se k nám přidalo dost výborných lidí. Opět jsme vybrali o něco víc peněz na dobrou věc.

Ale MO´WORKER nikdy nespí, MO´WORKER dře, MO´WORKER je dělník Movemberu. Staň se dalším MO´WORKEREM, nabídni pomocnou ruku pro dobrou věc. Přidej se k nám!

MO´WORKERs

Radek Otradovský – organizace
Martin Ruda – propagace
Monika Pažitná – osvěta